Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lovely Complex

     LovelyCompleX

-No, je to už zase doba co jsem se rozhodla shlédnout nějáké to anime na které bych jsi udělala čas.Před chvilkou jsem doshlédla anime Fairy Tail a tak jsem se to čila jen kolem něj a kolem obrázků.Pak jsem ale brouzdila po netu a našla jsem tohle, tak jsem se na to koukla.Doslova mně to vzalo, takže jsem zapoměla na všechny ostatní anime.Opravdu bych to zařadila do jednoho z nejlepších anime které jsem zatím našla.

-Anime které bych doporučovala všem milovníkům humoru a romantiky.Praktický sice očekávaný příběh, který je dosti častý, ale zformátovaný humorem a vůbec vším takže je to úžasné..

-Vyšlo v roce 2007

-Endingy a Openingy:

 

Opening Theme:
"Kimi + Boku = Love?" by Tegomass
#2: "Hey! Say!" by Hey!Say! 7 (eps 14-24)

Ending Theme:
"Kiss ~ Kaerimichi no Love Song (キッス~帰り道のラブソング)" by Tegomass
#2: "BON BON" by Hey! Say! 7 (eps 14-24)

 

Žánr: School Life / Animovaný / Komedie / Romantický

-Když už jsme u té romantiky, tak to zas tak ani romantika moc není.Spíš zamilovaná zápletka spoutána se zajimavým děním a humorem.

Popis: Koizumi Risa je velice vysoká, což je jejím životním prokletím.Jde o to, že není problém, když je dívka menší, protože nevadí, když je kluk větší než ona. Ovšem, když dívka o několik desítek centimetrů svého partnera převyšuje, už je to trošku divné. to je právě Risin problém, je těžké najít někoho, kdo by byl alespoň o něco vyšší než ona.

Otani Atsushi má opačný problém, je zase extrémně malý. Sice hraje basketball a to velmi dobře, to mu však neubírá na pocitu, že se pořád jen zmenšuje. A vracíme se opět k výškovému problému. Otani si jen těžko hledá dívku, protože trpaslice nerostou na stromech:)
Nicméně tyhle dva spolu chodí na školu, a tak nějak se nesnáší. Kdo by se divil, když je má učitel za třídní duo šašků a k tomu ještě jeden druhému svou výškou neustále připomínají, že jeden je trpaslík a druhý obryně.
Každopádně začínají prázdniny a Risa přemýšlí o tom, jestli si konečně najde svou lásku. Když pak do jejich třídy v letní škole přijde velikán Suzuki, Risa na něm může oči nechat. Otani to zpozoruje a chce to využít ve svůj prospěch, protože se mu líbí Risina kamarádka Chiharu. Proto se s Risou domluví, že si budou společně pomáhat. Jenže co se nestane! Suzuki nakonec skončí s Chiharu a Risa s Otanim zůstanou na ocet. Pak si však Risa uvědomí, že se jí začíná líbit Otani. No, vlastně ne "začíná líbit," je do něj blázen. Jenže Otani je takový ignorant, že to ani nepostřehne a když už mu to Risa řekne přímo, myslí si, že si z něj dělá legraci. Risa se ale nevzdává a snaží se dostat svého mrňouse. Podaří se jí to ale? Pochopí vůbec Otani někdy, co k němu Risa cítí? A jestli ano, dokáže se přenést přes svoje komplexi s výškou a začít si s ní něco?

-Jak říkám, dobré anime ale začátek dosti- protahují.Začátek je jenom o tom jak se hádají apod. vlastně mně začátek nudil.Bavit mně to začalo až od chvíle kdy se Risa zamilovala do Otaniho, což bylo až v polovině všech episod dohromady.

-Lovely Complex má celkem 24 aktivních dílů.Víc jich být nemá.Totálně VŠECHNY s českými titulky najdete na www.videa.yahoo.com jsou tam opravdu všechny.Příjemné koukání !

Obrázky budou ve fotalbumu  pod názvem "Lovely CompleX"
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 160766
Měsíc: 2519
Den: 218